Arsenal | 0:2 | Aston Villa |
|
||||||||
Liverpool | 0:1 | Crystal Palace |
|
||||||||
West Ham | 0:2 | Fulham |
|
||||||||
B. Leverkusen | 5:0 | Werder Bremen |
|
||||||||
Darmstadt 98 | 0:1 | SC Freiburg |
|
||||||||
Inter | 2:2 | Cagliari Calcio | |||||||||
Sassuolo | 3:3 | AC Milan |
|
||||||||
SSC Napoli | 2:2 | Frosinone | |||||||||
Real Sociedad | 2:2 | UD Almería | |||||||||
Athletic | 1:1 | Villarreal |
|
||||||||
UD Las Palmas | 0:2 | Sevilla FC |
|
||||||||
Granada CF | 2:0 | Alavés | |||||||||
Benfica | 3:0 | Moreirense | |||||||||
Arouca | 2:1 | Boavista | |||||||||
CF Estrela | 2:2 | Rio Ave | |||||||||
Portimonense | 2:2 | Casa Pia | |||||||||
Fortuna Sittard | 0:1 | Feyenoord |
|
||||||||
Ajax | 2:1 | Twente FC | |||||||||
FC Utrecht | 2:1 | Go Ahead Eagles | |||||||||
NEC Nijmegen | 2:2 | PEC Zwolle | |||||||||
Heracles Almelo | 0:2 | Heerenveen | |||||||||
Olympique Lyon | 4:3 | Stade Brestois | |||||||||
Le Havre AC | 0:1 | FC Nantes | |||||||||
Clermont Foot | 1:1 | Montpellier | |||||||||
Club Brugge | 3:0 | Royal Antwerp |
|
||||||||
RSC Anderlecht | 2:1 | Union SG | |||||||||
Karagümrük | 1:2 | Fenerbahce |
|
||||||||
Pendikspor | 2:3 | Basaksehir |
|
||||||||
C. Rizespor | 3:0 | Antalyaspor |
|
||||||||
Hatayspor | 0:3 | Istanbulspor | |||||||||
Monterrey | 3:3 | Tigres UANL |
|
||||||||
América | 5:1 | Toluca | |||||||||
Pachuca | 0:1 | Chivas |
|
||||||||
Vorskla Poltava | 0:1 | Shakhtar D. | |||||||||
Polissya | 1:0 | Kolos Kovalivka | |||||||||
Zorya Lugansk | 1:0 | Chornomorets | |||||||||
FC Midtjylland | 2:2 | FC Copenhagen | |||||||||
Aarhus GF | 2:2 | Bröndby IF | |||||||||
OH Leuven | 2:1 | KAA Gent |
|
||||||||
Ural | 2:1 | Dynamo Moscow | |||||||||
KS Samara | 2:0 | Rubin Kazan | |||||||||
Fakel Voronezh | 0:1 | Rostov | |||||||||
Orenburg | 3:1 | Pari NN | |||||||||
Ross County | 3:2 | Rangers | |||||||||
Viktoria Plzen | 1:0 | Slavia Prague | |||||||||
Banik Ostrava | 2:2 | Karvina | |||||||||
Sigma Olomouc | 1:0 | Jablonec | |||||||||
Zlin | 1:1 | Pardubice | |||||||||
BSC Young Boys | 4:2 | FC Luzern |
|
||||||||
FC Basel | 2:1 | Servette FC |
|
||||||||
Stade-Lausanne | 0:1 | FC Winterthur |
|
||||||||
AEK Athens | 2:0 | Aris Saloniki | |||||||||
Panathinaikos | 3:1 | PAS Lamia | |||||||||
TSV Hartberg | 1:3 | Sturm Graz |
|
||||||||
Rapid Vienna | 1:1 | A. Klagenfurt |
|
||||||||
Red Star | 3:0 | Zelez. Pancevo | |||||||||
FK Cukaricki | 3:2 | Partizan | |||||||||
Vojvodina | 3:2 | FK TSC | |||||||||
Napredak | 0:2 | Radnik | |||||||||
Hajduk Split | 1:2 | NK Osijek | |||||||||
NK Istra | 0:2 | HNK Rijeka | |||||||||
Real Zaragoza | 1:1 | Elche CF | |||||||||
Real Oviedo | 1:1 | CD Mirandés | |||||||||
FC Andorra | 0:2 | SD Eibar | |||||||||
Burgos CF | 2:1 | Racing | |||||||||
Albacete | 1:0 | CD Tenerife | |||||||||
Racing Ferrol | 2:1 | SD Huesca | |||||||||
1.FC Magdeburg | 2:2 | Hamburger SV |
|
||||||||
FC St. Pauli | 3:4 | SV Elversberg |
|
||||||||
E. Braunschweig | 0:0 | Hannover 96 |
|
||||||||
Venezia | 2:0 | Brescia | |||||||||
Zalaegerszeg | 2:3 | Ferencváros | |||||||||
Mezőkövesd | 0:4 | Puskás AFC | |||||||||
MTK Budapest | 1:1 | Diósgyőr | |||||||||
KV Kortrijk | 1:2 | R Charleroi SC | |||||||||
CFR Cluj | 0:1 | FCSB | |||||||||
Lillestrøm | 0:5 | Bodø/Glimt | |||||||||
Molde FK | 2:0 | Kristiansund | |||||||||
Rosenborg | 1:0 | HamKam | |||||||||
Viking | 1:1 | Brann | |||||||||
Odd | 2:2 | Sandefjord | |||||||||
Tromsø | 0:1 | Haugesund | |||||||||
Huracán | 4:0 | Atl. Tucumán | |||||||||
Gimnasia | 1:2 | Banfield | |||||||||
Sarmiento Junin | 0:1 | Platense | |||||||||
Uni. Católica | 2:2 | Independiente | |||||||||
CS Emelec | 2:0 | Cumbayá FC | |||||||||
CD El Nacional | 2:0 | Imbabura SC | |||||||||
Unionistas CF | 4:1 | Barça Atlètic | |||||||||
Celta Fortuna | 4:1 | CD Lugo | |||||||||
Osasuna B | 2:0 | CE Sabadell | |||||||||
Ponferradina | 3:0 | SD Logroñés | |||||||||
SD Tarazona | 1:0 | Gimnàstic | |||||||||
Pafos FC | 0:2 | APOEL Nicosia | |||||||||
Aris Limassol | 0:1 | AEK Larnaca | |||||||||
Anorthosis | 0:2 | Omonia Nikosia | |||||||||
Peñarol | 2:0 | Danubio FC | |||||||||
Defensor SC | 2:1 | River Plate | |||||||||
Maldonado | 0:1 | Cerro Largo | |||||||||
Rampla Jrs | 0:1 | Racing Club | |||||||||
Djurgården | 2:0 | Sirius | |||||||||
Kalmar FF | 0:1 | IFK Göteborg | |||||||||
Norrköping | 1:0 | GAIS | |||||||||
Jagiellonia | 1:3 | Cracovia | |||||||||
Górnik Zabrze | 2:0 | Slask Wroclaw | |||||||||
LKS Lodz | 3:2 | Radomiak | |||||||||
Junior FC | 1:1 | Envigado | |||||||||
Indep. Medellín | 1:0 | A. Bucaramanga | |||||||||
Pereira | 0:0 | Jaguares FC | |||||||||
Boyacá Chicó | 1:2 | Patriotas | |||||||||
Luqueño | 0:3 | Libertad | |||||||||
Olimpia | 2:1 | Tacuary FBC | |||||||||
Gen. Caballero | 1:2 | Nacional | |||||||||
SH Port | 4:3 | SD Taishan | |||||||||
CC Yatai | 1:2 | CD Rongcheng | |||||||||
QD Hainiu | 2:0 | ZJ FC | |||||||||
TJ Jinmen Tiger | 0:0 | MZ Hakka | |||||||||
SZ Peng City | 1:1 | WH Three Towns | |||||||||
CZ Mighty Lions | 3:2 | QD West Coast | |||||||||
Gamba Osaka | 2:1 | Sagan Tosu | |||||||||
FC Porto B | 0:1 | Oliveirense | |||||||||
Marítimo | 0:0 | Santa Clara | |||||||||
Leixões | 1:1 | Torreense | |||||||||
Mafra | 0:0 | Feirense | |||||||||
Paços Ferreira | 1:1 | Nacional | |||||||||
U. de Chile | 1:1 | Coquimbo Unido | |||||||||
CD Iquique | 2:3 | U. Católica | |||||||||
O'Higgins | 0:0 | Huachipato | |||||||||
Ñublense | 0:2 | Palestino | |||||||||
Recr. Huelva | 1:0 | RM Castilla | |||||||||
Atl. Madrid B | 0:1 | Málaga CF | |||||||||
Atl. Baleares | 0:1 | UD Ibiza | |||||||||
Castellón | 3:0 | Recre Granada | |||||||||
Real Murcia | 2:0 | UD Melilla | |||||||||
AD Ceuta | 4:0 | Linares | |||||||||
Antequera | 2:1 | Sanluqueño | |||||||||
Sabah FK | 3:2 | Qarabag FK | |||||||||
FK Sabail | 3:3 | Kapaz PFK | |||||||||
US Monastir | 1:1 | Esperance | |||||||||
Vejle BK | 1:2 | Randers FC | |||||||||
Lyngby BK | 1:1 | Hvidovre | |||||||||
Suwon FC | 1:0 | Daejeon Hana C. | |||||||||
Incheon Utd. | 1:1 | Daegu FC | |||||||||
Sport Boys | 1:2 | Universitario | |||||||||
FBC Melgar | 2:0 | CA Mannucci | |||||||||
César Vallejo | 3:1 | Comerciantes | |||||||||
Cleopatra FC | 1:1 | El Masry | |||||||||
Ismaily | 1:1 | Modern Future | |||||||||
SK Beveren | 2:0 | Beerschot V.A. | |||||||||
SL16 FC | 1:2 | RFC Seraing | |||||||||
Patro Eisden | 2:3 | KV Oostende | |||||||||
Tuzlaspor | 1:1 | Göztepe | |||||||||
Sanliurfaspor | 1:1 | Bandirmaspor | |||||||||
Kocaelispor | 2:0 | Giresunspor | |||||||||
FC Dinamo | 1:0 | ACSM Poli Iasi | |||||||||
FC Botosani | 4:1 | FC U Craiova | |||||||||
Arsenal Tula | 1:0 | SKA Khabarovsk | |||||||||
Sokol Saratov | 0:2 | Torpedo Moscow | |||||||||
Rodina Moscow | 2:0 | Leningradets | |||||||||
Kuban | 1:2 | KamAZ | |||||||||
Nasaf Qarshi | 0:1 | Navbahor | |||||||||
Bunyodkor | 0:0 | Shurtan | |||||||||
Kokand 1912 | 0:2 | Sogdiana | |||||||||
JHN | 2:2 | Qiziriq | |||||||||
SCC Mohammédia | 0:2 | Raja Casablanca | |||||||||
OC Safi | 1:2 | RS Berkane | |||||||||
Moghreb Tétouan | 1:1 | Ittihad Tanger | |||||||||
FC Ashdod | 0:0 | Maccabi Netanya | |||||||||
H. Jerusalem | 2:0 | M. Petah Tikva | |||||||||
Suwon Bluewings | 2:1 | Gimpo FC | |||||||||
Chungnam Asan | 2:2 | Cheonan City | |||||||||
Jeonnam Dragons | 1:1 | Ansan Greeners | |||||||||
NK Domzale | 1:3 | NK Olimpija | |||||||||
NK Bravo | 1:1 | NK Maribor | |||||||||
NS Mura | 1:1 | FC Koper | |||||||||
Melbourne City | 8:0 | Perth Glory | |||||||||
SC Freiburg II | 1:1 | Dynamo Dresden |
|
||||||||
J. Regensburg | 1:1 | 1860 Munich |
|
||||||||
Arm. Bielefeld | 1:1 | RW Essen |
|
||||||||
VVV-Venlo | 0:1 | FC Groningen | |||||||||
Beroe | 2:2 | Loko Plovdiv | |||||||||
Etar | 0:0 | Krumovgrad | |||||||||
Vålerenga | 1:3 | Stabæk | |||||||||
Pineto | 1:2 | Juve Next Gen | |||||||||
Virtus Entella | 1:2 | SPAL | |||||||||
Carrarese | 3:0 | Rimini | |||||||||
Olbia | 0:3 | Pescara | |||||||||
Vis Pesaro | 1:0 | Perugia | |||||||||
AS Gubbio | 0:0 | Pontedera | |||||||||
Fermana | 2:1 | Lucchese | |||||||||
Ancona | 3:1 | Sestri Levante | |||||||||
Club San José | 0:2 | The Strongest | |||||||||
CDSA Bulo | 1:0 | Bolívar | |||||||||
Yokohama FC | 2:0 | Fujieda MYFC | |||||||||
Blaublitz Akita | 0:0 | Fagiano Okayama | |||||||||
Reno. Yamaguchi | 4:0 | Thespa Gunma | |||||||||
Roasso Kumamoto | 3:3 | Ventforet Kofu | |||||||||
Oaxaca | 3:3 | Morelia | |||||||||
Podbrezova | 0:2 | Spartak Trnava | |||||||||
Aktobe | 1:0 | Zhetysu | |||||||||
Taraz | 0:2 | Ordabasy | |||||||||
Yelimay | 2:1 | Shakhter K. | |||||||||
Akad. Ontustik | 1:2 | Qyzyljar | |||||||||
Mantova | 1:2 | LR Vicenza | |||||||||
Giana Erminio | 0:1 | Triestina | |||||||||
Táchira | 1:0 | Carabobo FC | |||||||||
Rayo Zuliano | 2:2 | Dep. La Guaira | |||||||||
Angostura FC | 2:1 | I. de Barinas | |||||||||
Lechia Gdansk | 3:1 | Nieciecza | |||||||||
Znicz Pruszkow | 2:3 | GKS Tychy | |||||||||
Podbeskidzie | 1:2 | Pol. Warsaw | |||||||||
AEK Athens B | 0:2 | APO Levadiakos | |||||||||
PS Kalamata | 0:1 | Kallithea | |||||||||
Ionikos Nikeas | 2:2 | GS Ilioupolis | |||||||||
Niki Volou | 1:1 | Makedonikos | |||||||||
Zeljeznicar | 0:0 | FK Sarajevo | |||||||||
Igman Konjic | 1:1 | HSK Posusje | |||||||||
Panevezys | 1:2 | Zalgiris | |||||||||
Kauno Zalgiris | 1:0 | DFK Dainava | |||||||||
Dziugas | 2:1 | FA Siauliai | |||||||||
KF Egnatia | 2:1 | FK Partizani | |||||||||
Dinamo City | 2:0 | KF Erzeni | |||||||||
Hapoel Haifa | 2:0 | M. Bnei Reineh | |||||||||
TS Galaxy FC | 0:2 | Chippa United | |||||||||
Pérez Zeledón | 0:1 | LD Alajuelense | |||||||||
Santos FC | 0:4 | Herediano | |||||||||
Cartaginés | 3:1 | AD San Carlos | |||||||||
WA Tlemcen | 0:2 | MC Algiers | |||||||||
FC Fredericia | 0:2 | Sönderjyske | |||||||||
Catania | 1:0 | ACR Messina | |||||||||
Casertana | 2:1 | Picerno | |||||||||
Latina Calcio | 1:2 | Turris | |||||||||
Cerignola | 3:0 | V. Francavilla | |||||||||
Monopoli | 1:2 | Taranto | |||||||||
NK Solin | 0:1 | NK Vukovar 1991 | |||||||||
Bijelo Brdo | 1:3 | HNK Sibenik | |||||||||
Croat. Zmijavci | 2:0 | Cibalia | |||||||||
FC Wil 1900 | 0:0 | Stade Nyonnais | |||||||||
PAOK Salonika B | 2:0 | Anag. Karditsas | |||||||||
Eolikos | 0:0 | FS Kozani | |||||||||
Kampaniakos | 0:1 | Iraklis | |||||||||
Shkendija | 6:1 | Sileks | |||||||||
Struga | 2:2 | Bregalnica Stip | |||||||||
Rabotnicki | 2:0 | Vardar | |||||||||
Rotor Volgograd | 0:0 | Chaika Pes. | |||||||||
Chelyabinsk | 0:0 | Veles Moscow | |||||||||
Krasnodar 2 | 1:1 | Novosibirsk | |||||||||
M. Lipetsk | 1:0 | Ufa | |||||||||
Rodina 2 Moscow | 5:2 | Murom | |||||||||
FSV Mainz 05 II | 1:1 | Stuttgart II | |||||||||
Mladost GAT | 3:1 | Kolubara | |||||||||
FK Indjija | 4:0 | Radnicki BG | |||||||||
Metalac | 4:2 | RFK Novi Sad | |||||||||
Sturm Graz II | 2:1 | SV Horn | |||||||||
SV Lafnitz | 2:2 | SKU Amstetten | |||||||||
Unirea Slobozia | 1:1 | FC Buzău | |||||||||
Helsingborgs IF | 1:1 | Utsiktens BK | |||||||||
Trelleborg | 1:0 | Sandvikens IF | |||||||||
Zimbru Chisinau | 1:1 | Petrocub | |||||||||
Cúcuta Dep. | 1:1 | Leones FC | |||||||||
Real Cartagena | 2:1 | Real C. | |||||||||
Atlético Huila | 1:0 | Real Santander | |||||||||
Varnsdorf | 4:1 | Zbrojovka Brno | |||||||||
Viktoria Zizkov | 3:2 | HS Kromeriz | |||||||||
Valmiera | 0:1 | Liepaja | |||||||||
San Luis | 0:1 | La Serena | |||||||||
San Marcos | 0:1 | Rangers Talca | |||||||||
San Felipe | 2:3 | Deportes Temuco | |||||||||
D. Recoleta | 0:3 | Limache | |||||||||
KF Dukagjini | 1:1 | KF Llapi | |||||||||
KF Fushë Kosova | 1:3 | FC Malisheva | |||||||||
Paysandu | 1:1 | Remo | |||||||||
Soligorsk | 1:3 | Slavia | |||||||||
Dynamo Brest | 3:0 | FK Minsk | |||||||||
Naftan | 1:1 | FK Smorgon | |||||||||
Kitchee | 4:0 | North District | |||||||||
Sham Shui Po | 0:1 | Tai Po | |||||||||
Balzan FC | 1:1 | Sliema Wander. | |||||||||
Hibernians FC | 2:2 | Valletta | |||||||||
Naxxar Lions FC | 1:2 | Sirens FC | |||||||||
Birkirkara FC | 2:0 | Gudja United FC | |||||||||
Zamora CF | 1:1 | Valladolid Prom | |||||||||
SD Compostela | 2:2 | Pontevedra CF | |||||||||
Marino Luanco | 0:1 | Rayo Cantabria | |||||||||
Gimnástica | 0:1 | UP Langreo | |||||||||
Depor Fabril | 2:2 | CD Guijuelo | |||||||||
Covadonga | 1:0 | Oviedo Vetusta | |||||||||
Yeclano | 0:1 | Betis Deportivo | |||||||||
Marbella FC | 2:0 | Sevilla Atl. | |||||||||
R.Cartagena FC | 2:1 | UCAM Murcia | |||||||||
Águilas FC | 2:0 | La Unión Atl. | |||||||||
R. B. Linense | 0:0 | El Palo | |||||||||
San Roque Lepe | 1:0 | Vélez CF | |||||||||
Ayacucho FC | 0:1 | U. San Martín | |||||||||
UCV Moquegua | 2:0 | Dep. Municipal | |||||||||
Kalju FC | 2:1 | Paide | |||||||||
Pärnu Vaprus | 1:3 | FC Flora | |||||||||
Uruguay FC | 0:1 | Albion FC | |||||||||
GMG Kastamonu | 0:1 | Amed SK | |||||||||
Igdir FK | 2:2 | Bld Derince | |||||||||
24 Erzincanspor | 0:0 | Arnavutköy Bld | |||||||||
Fethiyespor | 5:0 | Isparta 32 Spor | |||||||||
Inegölspor | 1:0 | Karaman FK | |||||||||
Denizlispor | 2:2 | 68 Aksaray Bld | |||||||||
Somaspor | 2:0 | Usak Spor | |||||||||
Naft M.I.S F.C. | 2:0 | Mes Shahr Babak | |||||||||
Darya Caspian | 2:0 | Shahin B.A | |||||||||
QD Red Lions | 2:3 | GX PG Haliao | |||||||||
CQ Tongliangl. | 2:1 | GuaZ FC | |||||||||
SZ Dongwu | 1:0 | SH JD Huilong | |||||||||
HLJ Ice City | 0:0 | JX Lushan | |||||||||
FC Goa | 4:1 | Chennaiyin FC | |||||||||
Real Sociedad | 1:2 | Marathón | |||||||||
Real España | 0:1 | CD Victoria | |||||||||
Van Spor FK | 2:1 | Altinordu | |||||||||
1461 Trabzon | 3:0 | Bucaspor 1928 | |||||||||
Diyarbekir Spor | 2:2 | B. Yeni Carsi | |||||||||
Kirklarelispor | 3:0 | Serik Belediye | |||||||||
Afyonspor | 3:0 | Ankara Demir | |||||||||
Z. Kömürspor | 4:1 | Adiyaman FK | |||||||||
Hertha BSC II | 1:0 | FSV Luckenwalde | |||||||||
H. Rostock II | 2:1 | Babelsberg 03 | |||||||||
Chemie Leipzig | 2:2 | Carl Zeiss Jena | |||||||||
UD Logroñés | 0:0 | Real Sociedad C | |||||||||
Alavés B | 0:1 | Arenas Club | |||||||||
CD Izarra | 2:1 | Calahorra | |||||||||
UD Barbastro | 0:0 | CD Tudelano | |||||||||
Dep. Aragón | 3:0 | AD San Juan | |||||||||
CD Brea | 0:2 | Gernika | |||||||||
CD Águila | 4:2 | L.A. Firpo | |||||||||
Santa Tecla | 1:1 | Alianza FC | |||||||||
FAS | 0:2 | CD Dragón | |||||||||
Once Deportivo | 1:0 | Jocoro | |||||||||
Fuerte SF | 5:2 | CD Platense | |||||||||
Antigua GFC | 1:0 | Xelajú | |||||||||
Achuapa | 2:0 | Malacateco | |||||||||
Zacapa | 2:0 | Coatepeque | |||||||||
Pacific FC | 1:0 | HFX Wanderers | |||||||||
Olympique Beja | 0:0 | EGS Gafsa | |||||||||
FC Santa Coloma | 4:0 | CE Carroi | |||||||||
FC Pas | 0:1 | IC d'Escaldes | |||||||||
AC Escaldes | 1:0 | FC Ordino | |||||||||
CF Amèrica | 0:5 | CF Esperança | |||||||||
Lexington SC | 2:2 | Spokane | |||||||||
Forward Madison | 2:2 | Richmond | |||||||||
CV Fuego FC | 2:4 | Red Wolves | |||||||||
Arsenal Tivat | 1:0 | Sutjeska Niksic | |||||||||
West Armenia | 1:0 | Shirak Gyumri | |||||||||
HB Tórshavn | 1:0 | KÍ Klaksvík | |||||||||
NSÍ Runavík | 1:0 | B36 Tórshavn | |||||||||
Víkingur | 2:1 | Skála | |||||||||
EB/Streymur | 5:0 | ÍF Fuglafjördur | |||||||||
Fylkir | 0:0 | Valur | |||||||||
HK Kópavogs | 0:4 | ÍA Akranes | |||||||||
Bremer SV | 1:0 | Hannover 96 II | |||||||||
Teutonia 05 | 3:3 | St. Pauli II | |||||||||
Hamburger SV II | 1:1 | Phönix Lübeck | |||||||||
E. Norderstedt | 0:1 | Blau-Weiß Lohne | |||||||||
Coastal Spirit | 4:4 | Cashmere Tech | |||||||||
STK Samorin | 2:1 | Tatran Presov | |||||||||
Slovan U21 | 5:2 | MSK Zilina B | |||||||||
FC Petrzalka | 4:0 | Dolny Kubin | |||||||||
San Miguelito | 2:1 | Tauro FC | |||||||||
Plaza Amador | 1:1 | Alianza FC | |||||||||
Veraguas United | 2:1 | UMECIT FC | |||||||||
Metalist | 2:0 | Dinaz Vyshgorod | |||||||||
FK Khust | 1:0 | Kremin | |||||||||
Napier City | 3:0 | Stop Out | |||||||||
Real Estelí FC | 1:1 | Diriangén FC | |||||||||
Mun. Jalapa | 1:2 | Managua FC | |||||||||
CS Sébaco | 0:3 | Walter Ferretti | |||||||||
Lazio U19 | 2:1 | Lecce U19 | |||||||||
Sampdoria U19 | 1:2 | Bologna U19 | |||||||||
Fiorentina U19 | 5:1 | Torino U19 | |||||||||
Stupcanica | 0:1 | Sloboda Tuzla | |||||||||
FK Gornji Rahic | 3:1 | HNK Tomislav T. | |||||||||
NK Nafta 1903 | 3:4 | Brinje | |||||||||
ND Dravinja | 0:2 | Beltinci | |||||||||
NK Dekani | 0:0 | NK Tolmin | |||||||||
Atlas U23 | 0:0 | San Luis U23 | |||||||||
UNAM Pumas U23 | 1:1 | Club León U23 | |||||||||
FC Juárez U23 | 0:2 | Tijuana U23 | |||||||||
Portici | 0:5 | Trapani | |||||||||
Reggio Calabria | 5:0 | Canicatti | |||||||||
San Luca | 0:1 | Vibonese | |||||||||
Siracusa | 3:1 | Castrovillari | |||||||||
Licata | 2:0 | Ragusa | |||||||||
Acireale | 1:1 | Casalnuovo | |||||||||
Gioiese | 2:2 | Città S.Agata | |||||||||
Igea Virtus | 4:0 | Locri | |||||||||
Tainan City | 1:1 | Futuro | |||||||||
AC Taipei | 1:1 | Taipower | |||||||||
Ming Chuan Univ | 0:1 | Leopard Cat | |||||||||
Hang Yuan FC | 0:0 | Taipei Vikings | |||||||||
Ba FC | 3:1 | Lautoka FC | |||||||||
Suva FA | 2:5 | Navua FC | |||||||||
Rewa FA | 6:1 | Nadroga FC | |||||||||
Tailevu N. | 0:1 | Nasinu FC | |||||||||
Sammaurese | 0:3 | Carpi | |||||||||
Forlì | 3:0 | Victor SM | |||||||||
Imolese | 0:2 | Lentigione | |||||||||
Progresso | 0:4 | Ravenna | |||||||||
Borgo S.Donnino | 1:1 | Sant'Angelo | |||||||||
Prato | 1:1 | Fanfulla | |||||||||
Mezzolara | 0:0 | Aglianese | |||||||||
Certaldo | 1:6 | US Corticella | |||||||||
Radnik Bijelj. | 2:0 | BSK Banja Luka | |||||||||
Albalonga | 5:1 | Trastevere | |||||||||
Romana | 1:1 | Flaminia | |||||||||
Atletico Uri | 2:1 | Nocerina | |||||||||
Cassino | 2:0 | Nuova Florida | |||||||||
San Marzano | 1:1 | Budoni | |||||||||
Latte Dolce | 1:1 | Ostiamare | |||||||||
Anzio | 2:1 | Sarrabus Ogl. | |||||||||
Ischia | 1:0 | Gladiator | |||||||||
Lillestrøm II | 2:5 | Byåsen TF | |||||||||
St Joseph's FC | 1:2 | Mons Calpe | |||||||||
Lynx FC | 1:3 | Manchester 62 | |||||||||
Slavia Prague B | 1:1 | Karlovy Vary | |||||||||
Sokol Hostoun | 0:3 | Vikt. Plzen B | |||||||||
Zapy | 5:1 | Teplice B | |||||||||
Taborsko B | 1:1 | Motorlet Prague | |||||||||
Pardubice B | 0:3 | Sokol Brozany | |||||||||
Admira Prague | 0:2 | FK Robstav | |||||||||
Aachen U19 | 0:3 | Leverkusen U19 | |||||||||
Bielefeld U19 | 1:5 | Duisburg U19 | |||||||||
KS Besa | 3:2 | KS Kastrioti | |||||||||
FK Baranovichi | 2:1 | Lokomotiv Gomel | |||||||||
Molodechno | 3:1 | BATE 2 Borisov | |||||||||
BK Maxline | 0:1 | Dinamo 2 | |||||||||
Torpedo-BelAZ 2 | 2:3 | Slonim | |||||||||
Ravshan Kulob | 2:0 | Panjshir | |||||||||
FK Istaravshan | 1:1 | Barqchi | |||||||||
SC Vahr-Blockd. | 0:9 | W. Bremen II | |||||||||
SV Hemelingen | 1:2 | Union 60 Bremen | |||||||||
Komet Arsten | 1:2 | TuRa Bremen | |||||||||
Blumenthaler SV | 1:2 | Woltmershausen | |||||||||
G. Bordeaux B | 3:0 | Stade Bordelais | |||||||||
Pau FC B | 4:1 | Bayonne | |||||||||
Åskollen FK | 2:4 | Sarpsborg 08 II | |||||||||
Flint Fotball | 2:3 | Ullern | |||||||||
Lubin II | 2:0 | Radunia Stezyca | |||||||||
GKS Jastrzebie | 2:0 | Skra Czesto. | |||||||||
Wisla Pulawy | 1:3 | Kotwica | |||||||||
FC Thun U21 | 2:3 | FC Solothurn | |||||||||
Concordia BS | 3:1 | FC Emmenbrücke | |||||||||
FC Courtételle | 7:1 | FC Muri | |||||||||
FC Münsingen | 3:1 | FC Köniz | |||||||||
La Fiorita | 2:0 | Domagnano | |||||||||
Virtus | 4:1 | San Giovanni | |||||||||
Juvenes-Dogana | 1:0 | Cailungo | |||||||||
San Marino Ac. | 0:7 | Murata | |||||||||
Fiorentino | 1:3 | Faetano | |||||||||
West Sydney II | 6:1 | St. George FA | |||||||||
Blacktown City | 3:1 | CCM Academy | |||||||||
APIA Leichhardt | 1:5 | Sydney United | |||||||||
Ilinden | 3:2 | Sydney Olympic | |||||||||
Huntsville City | 5:6 on pens | Crown Legacy FC | |||||||||
Portland 2 | 2:0 | Colorado 2 | |||||||||
NY Red Bulls II | 9:8 on pens | Chicago II | |||||||||
Toronto FC II | 2:1 | Cincinnati 2 | |||||||||
HNK Gorica U19 | 1:0 | Sl. Belupo U19 | |||||||||
NK Rudes U19 | 0:2 | Lokomotiva U19 | |||||||||
Banik Ostrava B | 3:0 | Hlucin | |||||||||
1.SC Znojmo | 4:0 | Tatran Bohunice | |||||||||
Thór | 5:1 | KFA | |||||||||
KFK Kópavogur | 0:3 | Vídir | |||||||||
Urartu II | 0:1 | Ararat-Arm. II | |||||||||
Pyunik II | 0:1 | Alashkert II | |||||||||
BJ Guoan U21 | 1:0 | WH 3 Towns U21 | |||||||||
MZ Hakka U21 | 0:2 | CC Yatai U21 | |||||||||
NT Zhiyun U21 | 0:1 | Henan FC U21 | |||||||||
CD Rongch. U21 | 8:1 | GX PG Hal. U21 | |||||||||
Aris U19 | postponed | PAS Lamia U19 | |||||||||
Lus. Lourosa | 2:2 | SC Covilhã | |||||||||
NEUFC U21 | 0:1 | East Bengal U21 | |||||||||
Punjab FC U21 | 2:0 | MBSG U21 | |||||||||
Home M FC U21 | 2:1 | Delhi FC U21 | |||||||||
Sudeva D U21 | 7:1 | Pax Nagoa U21 | |||||||||
Thisted FC | 1:2 | Fremad Amager | |||||||||
Kongsvinger II | 0:1 | Harstad IL | |||||||||
Fløya | 5:1 | HamKam II | |||||||||
Fredrikstad II | 0:1 | Sprint/Jeløy | |||||||||
Bodø/Glimt II | 0:1 | Elverum | |||||||||
Innstranda | 3:0 | Mjølner | |||||||||
VfB Auerbach | 4:1 | Magdeburg II | |||||||||
VfL Halle 96 | 0:0 | Mo. Marienberg | |||||||||
SC Freital | 3:1 | VfB Krieschow | |||||||||
G. Halberstadt | 2:0 | Ludwigsfelde | |||||||||
Phil. Army | 1:3 | United City | |||||||||
Davao Aguilas | 1:0 | Mendiola 1991 | |||||||||
Manila Digger | 2:1 | Maharlika | |||||||||
Manila Montet | 0:5 | Tuloy | |||||||||
FC Chungju | 0:2 | Jinju Citizen | |||||||||
Seoul N. United | 2:1 | Namyangju FC | |||||||||
Geoje Citizen | 2:1 | Pyeongtaek C. | |||||||||
Vianense | 0:2 | Fafe | |||||||||
Sanjoanense | 0:0 | Anadia FC | |||||||||
Trofense | 4:1 | Canelas 2010 | |||||||||
AC Ajaccio B | 0:0 | Montrouge FC | |||||||||
CS Brétigny | 2:1 | Ste. Geneviève | |||||||||
CS Mainvilliers | 0:3 | US Ivry | |||||||||
Udinese U17 | 6:1 | Feralpisalò U17 | |||||||||
Venezia U17 | 1:3 | Milan U17 | |||||||||
Cittadella U17 | 2:1 | Como U17 | |||||||||
Hellas U17 | 3:5 | Brescia U17 | |||||||||
Inter U17 | 2:0 | Südtirol U17 | |||||||||
Ureña SC | 1:1 | Academia Rey | |||||||||
Atl. La Cruz | 2:1 | Dep. Miranda | |||||||||
Dynamo Puerto | 3:1 | Bolívar SC | |||||||||
El Vigía | 2:2 | Aragua FC | |||||||||
QRM B | 1:3 | US Alençon | |||||||||
OFC Les Mureaux | 1:0 | FC Dieppe | |||||||||
FC Metz B | 2:0 | AS Nancy B | |||||||||
Reims Sainte-A. | 1:2 | Troyes B | |||||||||
ENAD | 0:1 | Akritas Chlor. | |||||||||
Ermis Aradippou | 1:2 | MEAP Nisou | |||||||||
Achyronas FC | 1:1 | PAEEK Kyrenia | |||||||||
Digenis Morfou | 2:1 | PO Xylotymbou | |||||||||
Marsa FC | 3:0 | Pietà Hotspurs | |||||||||
Zebbug Rangers | 4:0 | Luqa FC | |||||||||
Zebbug Rangers | 4:0 | Luqa FC | |||||||||
Tarxien | 3:1 | Msida SJ | |||||||||
Fgura Utd | 1:1 | Zejtun C. | |||||||||
Kvik Halden | 0:0 | Sotra | |||||||||
Notodden | 0:0 | Eik Tønsberg | |||||||||
Arendal | 2:1 | Fløy | |||||||||
Follo FK | 4:0 | Alta | |||||||||
Kjelsås | 3:1 | Gjøvik-Lyn | |||||||||
UR Namur | 2:1 | Lokeren-Temse | |||||||||
KVC Winkel Sp. | 2:1 | OH Leuven U23 | |||||||||
KVK Tienen | 3:3 | URSL Visé | |||||||||
FC Knokke | 0:1 | Hoogstraten VV | |||||||||
ASIL Lysi | 4:0 | Pegia 2014 | |||||||||
San Cristóbal | 0:4 | Atl. Pantoja | |||||||||
Delfines | 1:2 | Universidad O&M | |||||||||
Cremonese U17 | 1:1 | Sassuolo U17 | |||||||||
Bologna U17 | 3:1 | Sampdoria U17 | |||||||||
Spezia U17 | 2:3 | Juventus U17 | |||||||||
Reggiana U17 | 1:2 | Napoli U17 | |||||||||
Pisa U17 | 0:0 | Genoa U17 | |||||||||
Torino U17 | 1:0 | Parma U17 | |||||||||
Genoa U18 | 1:2 | Sassuolo U18 | |||||||||
Atalanta U18 | 3:1 | Frosinone U18 | |||||||||
Lazio U18 | 1:1 | Inter U18 | |||||||||
Roma U18 | 4:2 | Cagliari U18 | |||||||||
Parma U18 | 3:2 | Fiorentina U18 | |||||||||
Jedinstvo U19 | 1:1 | FK Zemun U19 | |||||||||
Sarraz-Eclépens | 3:2 | Lausanne II | |||||||||
FC Portalban | 3:2 | FC Naters | |||||||||
RFC Warnant | 0:0 | Union SG U23 | |||||||||
RUS Rebecq | 1:1 | Tubize-Braine | |||||||||
FC Ganshoren | 2:0 | RFC Tournai | |||||||||
RRC Hamoir | 0:3 | RFCU Kelmis | |||||||||
RE Acren | 4:0 | Stockay | |||||||||
Châteauneuf | 0:1 | Châteauroux B | |||||||||
Moulon Bourges | 1:1 | Vineuil | |||||||||
AS Panazol | 0:0 | Vierzon FC | |||||||||
LA Force | 4:0 | Arizona Monsoon | |||||||||
FC Tokyo U18 | 0:2 | Frontale U18 | |||||||||
Antlers U18 | 1:1 | Ichifuna HS | |||||||||
Aomori Yama. HS | 1:1 | RKU Kashiwa HS | |||||||||
Shoshi HS | 0:3 | Yokohama FC U18 | |||||||||
Omiya U18 | 2:3 | Reysol U18 | |||||||||
Molde FK II | 0:3 | Skjetten | |||||||||
Skedsmo FK | 0:2 | Funnefoss/V. | |||||||||
R.Ve. Takamatsu | 2:4 | FC Tokushima | |||||||||
llamas Kochi | 1:3 | Tadotsu FC | |||||||||
Nakamura Club | 0:3 | Lven. Niihama | |||||||||
Sonio Takamatsu | 3:4 | KUFC Nankoku | |||||||||
FC ViOn U19 | 1:5 | FK Pohronie U19 | |||||||||
BW Königsdorf | 2:1 | Fortuna Köln II | |||||||||
Germ. Teveren | 1:3 | SpVg Porz | |||||||||
Freialdenhoven | 2:2 | Frechen 20 | |||||||||
Hennef 05 | 1:3 | Siegburger SV | |||||||||
Atletico Suzuka | 0:0 | Criac. Shinjuku | |||||||||
Reilac Shiga | 2:0 | Maru. Okazaki | |||||||||
Yoko. Musashino | 1:1 | Okinawa SV | |||||||||
Verspah Oita | 2:3 | Tiamo Hirakata | |||||||||
ReinMeer Aomori | 1:1 | Veertien Mie | |||||||||
JSC FC | 4:0 | SR Komatsu | |||||||||
Sakai Phoenix | 0:5 | Fukui Utd. | |||||||||
Artista Asama | 2:1 | Niigata UH&W FC | |||||||||
Niigata UoM FC | 0:3 | Toyama Shinjo | |||||||||
Umeå FC | 5:2 | IF Karlstad | |||||||||
FBK Karlstad | 4:2 | IFK Stocksund | |||||||||
Örebro Syr. | 3:2 | Friska Viljor | |||||||||
Rapperswil II | 2:0 | FC Lachen | |||||||||
FC Dübendorf | 9:2 | FC Tägerwilen | |||||||||
Norrby | 1:2 | Ariana FC | |||||||||
Torns IF | 1:0 | Oskarshamns AIK | |||||||||
FC AWJ | 1:4 | Lagend Shiga | |||||||||
Asuka FC | 1:3 | Moriyama Sam. | |||||||||
Shizugaku HS | 0:3 | Vissel U18 | |||||||||
Fagiano U18 | 0:3 | Sanfrecce U18 | |||||||||
Teikyo Nagaoka | 4:0 | Kamigaku HS | |||||||||
Sagan U18 | 5:0 | Yonago Kita HS | |||||||||
Kumamoto Ozu HS | 2:1 | Grampus U18 | |||||||||
Josei HS | 0:0 | Hig. Fukuoka HS | |||||||||
Sandhausen U19 | 2:3 | TSV 1860 U19 | |||||||||
Osnabrück U19 | 0:3 | Hannover 96 U19 | |||||||||
VPS U19 | 7:4 | EsPa U19 | |||||||||
Ilves U19 | 4:0 | Kirkkonummi U19 | |||||||||
PPJ U19 | 4:1 | KuPS U19 | |||||||||
Akademisk BK | 2:1 | Esbjerg fB | |||||||||
TSG Wieseck | 1:7 | Steinbach II | |||||||||
SG Walluf | 4:1 | Waldgirmes II | |||||||||
Rankweil | 1:2 | Altach Juniors | |||||||||
FC Homburg II | 3:3 | SV Bliesmengen | |||||||||
Yeoju FC | 1:5 | Gyeongju KHNP | |||||||||
Busan Trans. C. | 1:3 | Hwaseong FC | |||||||||
Yangpyeong FC | 1:1 | Gangneung Cit. | |||||||||
Ulsan Citizen | 0:2 | Siheung City | |||||||||
Catanzaro U17 | 0:1 | Lazio U17 | |||||||||
Lecce U17 | 0:2 | Frosinone U17 | |||||||||
Empoli U17 | 6:3 | Bari U17 | |||||||||
Cosenza U17 | 1:2 | Palermo U17 | |||||||||
Ascoli U17 | 3:2 | Ternana U17 | |||||||||
Ogre United | 1:1 | Skanste | |||||||||
Mārupes SC | 0:1 | JDFS Alberts | |||||||||
RW Walldorf | 5:2 | KSV Baunatal | |||||||||
FC Suduroy | 6:0 | FC Hoyvík | |||||||||
FC Bosporus | 3:2 | BSC Old Boys | |||||||||
Jeunesse Canach | 1:2 | Avenir Beggen | |||||||||
E. Ettelbrück | 0:0 | Weiler | |||||||||
Stolem | 1:0 | Sokol Kleczew | |||||||||
SK Londerzeel | 0:0 | KSK Tongeren | |||||||||
Rupel Boom | 1:1 | Diegem Sport | |||||||||
Sandecja U19 | 3:1 | Widzew U19 | |||||||||
Rakow U19 | 3:3 | Pogon U19 | |||||||||
Nobeoka Agat. | 6:0 | NIFS Kanoya FC | |||||||||
J-Lease FC | 1:2 | KMG Holdings FC | |||||||||
Kawasoe Club | 1:0 | Itazuke FC | |||||||||
Veroskr. Tsuno | 3:0 | Ni.St. Oita | |||||||||
Brew Kashima | 4:0 | Kaiho Bank | |||||||||
Viimsi JK | 1:1 | FC Elva | |||||||||
JK Tabasalu | 3:3 | Kalev U21 | |||||||||
TuS Erndtebrück | 1:2 | BSV Schüren | |||||||||
Lüner SV | 0:1 | FC Lennestadt | |||||||||
Holzwickeder SC | 1:0 | SC Neheim | |||||||||
Horsthausen | 4:0 | Meinerzhagen | |||||||||
ND Ilirija U19 | 2:1 | NK Celje U19 | |||||||||
Vertfee Yaita | 2:1 | Toin Univ. FC | |||||||||
aries Tokyo | 0:2 | Vonds Ichihara | |||||||||
Toho Titanium | 1:2 | Tsukuba FC | |||||||||
Nankatsu SC | 2:0 | Tokyo United | |||||||||
Nihon Univ. N. | 4:2 | Sakai Trin. | |||||||||
Esperanza SC | 0:5 | Atsugi Hayabusa | |||||||||
Av. Kawaguchi | 0:0 | Hitachi BuilSys | |||||||||
NUHW FC | 1:4 | Ante. Shiojiri | |||||||||
Hokuriku FC | 9:1 | LionP. Komatsu | |||||||||
Liber. Chikuma | 0:4 | FC Matsucelona | |||||||||
N-Style Toyama | 2:5 | CUPS Seiro | |||||||||
Ococias Kyoto | 5:0 | AC Middlerange | |||||||||
Kobe FC | 0:2 | Kyoto Shiko SC | |||||||||
Fu Moon | 4:0 | Mutual | |||||||||
Kwun Tong | 0:1 | Lucky Mile | |||||||||
WSE | 5:1 | KCC | |||||||||
Kwong Wah | 1:1 | Sun Hei | |||||||||
FSV Wolfhagen | 3:0 | Reichensachsen | |||||||||
SC Willingen | 2:1 | FSV Dörnberg | |||||||||
Slovan HAC | 0:1 | SV Schwechat | |||||||||
Lebring | 1:0 | SV Tillmitsch | |||||||||
TSV 1860 U17 | 2:3 | Regensburg U17 | |||||||||
Ingolstadt U17 | 0:3 | Stuttgart U17 | |||||||||
Düsseldorf U17 | 2:4 | M'gladbach U17 | |||||||||
FC Santa B | 3:1 | AC Escaldes B | |||||||||
UE Santa B | 1:2 | FS La Massana | |||||||||
Rodez AF U19 | 2:2 | Ajaccio U19 | |||||||||
Marignane G U19 | 1:2 | Marseille U19 | |||||||||
Toulouse U19 | 3:0 | SC Air Bel U19 | |||||||||
Montpellier U19 | 5:0 | AS Béziers U19 | |||||||||
Mtarfa FC | 7:0 | Kalkara FC | |||||||||
Kuressaare U21 | 2:3 | Pärnu JK | |||||||||
JK Tammeka U21 | 2:3 | Trans Narva U21 | |||||||||
SC Condor | 3:4 | FC Voran Ohe | |||||||||
HT 16 Hamburg | 3:2 | Hamm United | |||||||||
Ahrensburg | 2:1 | SV Altengamme | |||||||||
SFC Stern | 2:0 | TSV Mariendorf | |||||||||
BFC Preussen | 0:1 | Berliner SC | |||||||||
Stern Britz | 0:5 | SSC Teutonia 99 | |||||||||
Croatia Berlin | 2:2 | Hilalspor | |||||||||
IF Lyseng U19 | 4:1 | HB Köge U19 | |||||||||
Altona 93 II | 0:1 | USC Paloma II | |||||||||
TBS Pinneberg | 2:1 | Niendorf II | |||||||||
Nikola Tesla | 2:1 | Barmbek-U. | |||||||||
FC Flora U17 | 3:0 | FC Tallinn U17 | |||||||||
United SC | 5:3 | Bengaluru U. | |||||||||
Oranje FC | 3:0 | SC de Goa | |||||||||
TSV Bardowick | 1:3 | TB Uphusen | |||||||||
MTV TB Lbg. | 4:0 | Ahlerstedt/Ott. | |||||||||
FC Worpswede | 0:2 | TSV Etelsen | |||||||||
FC Verden 04 | 4:1 | TuS Harsefeld | |||||||||
MTV Soltau | 4:1 | Teutonia Uelzen | |||||||||
TSV Elstorf | 2:6 | Lindwedel-Hope | |||||||||
RW Walldorf II | 4:5 | SG Bornheim/GW | |||||||||
G. Ober-Roden | 0:1 | SF Seligenstadt | |||||||||
TS Ober-Roden | 1:3 | 1.FCA Darmstadt | |||||||||
RW Darmstadt | 1:1 | Wald-Michelbach | |||||||||
Pars N-Isenburg | 2:2 | SKG Rodgau | |||||||||
Neu-Isenburg | 7:0 | Sportfreunde 04 | |||||||||
SVGO Bremen | 1:3 | VfL 07 Bremen | |||||||||
Ak.Cherta U16 | 1:6 | Ak. Rubin U16 | |||||||||
Skála IF III | 1:6 | B36 III | |||||||||
FC Basel U17 | 0:1 | Servette M-17 | |||||||||
VfR Neumünster | 2:0 | FC Dornbreite | |||||||||
TSV Rantrum | 4:2 | Slesvig IF | |||||||||
SV Frisia 03 | 1:1 | RS Kiel | |||||||||
SV Eichede II | 4:0 | SSC Hagen | |||||||||
Rotenburger SV | 3:2 | STK Eilvese | |||||||||
BW Bornreihe | 1:2 | Arm. Hannover | |||||||||
G. Egestorf/L. | 0:2 | Heeslinger SC | |||||||||
VfV Hildesheim | 3:1 | Lupo-Martini | |||||||||
SSV Vorsfelde | 2:2 | FSV Schöningen | |||||||||
FV Diefflen | 0:4 | FV Engers 07 | |||||||||
SV Gonsenheim | 3:1 | Wormatia Worms | |||||||||
H. Zehlendorf | 4:1 | E. Mahlsdorf | |||||||||
SC Staaken | 2:0 | TuS Makkabi | |||||||||
SV Sparta | 6:1 | TSG Neustrelitz | |||||||||
U. Fürstenwalde | 0:4 | Lichtenberg 47 | |||||||||
ETSV Hamburg | 3:3 | SC Victoria | |||||||||
Alsterbrüder | 2:6 | USC Paloma | |||||||||
Niendorfer TSV | 1:2 | HEBC Hamburg | |||||||||
SV Rugenbergen | 0:3 | Altona 93 | |||||||||
Union Tornesch | 1:1 | Concordia | |||||||||
TSV Sasel | 4:1 | TSV Buchholz 08 | |||||||||
Quick DH | 2:1 | TEC | |||||||||
Blauw Geel '38 | 3:1 | SV Oss '20 | |||||||||
Warnemünde | 3:3 | FCM Schwerin | |||||||||
W. Nordhausen | 4:2 | U. Mühlhausen | |||||||||
1.FC Bruchsal | 1:0 | FCA Walldorf II | |||||||||
1.FC Mühlhausen | 0:0 | VfR Gommersdorf | |||||||||
SC Aufkirchen | 1:4 | FC Kempten | |||||||||
Xewkija Tigers | 1:4 | Oratory Youths | |||||||||
TSV Gochsheim | 0:5 | DJK Don Bosco | |||||||||
TuS Leider | 0:0 | TSV Karlburg | |||||||||
SF Elzach-Yach | 2:0 | SC Pfullendorf | |||||||||
FV Lörrach-Br. | 0:2 | FC Auggen | |||||||||
Legia II | 2:0 | P. Bialobrzegi | |||||||||
S. Brijeg U17 | 4:0 | S.Meridian U17 | |||||||||
TB ASV Regenst. | 0:2 | SpVgg Weiden | |||||||||
R. Hadzici U19 | 1:4 | Tuzla City U19 | |||||||||
Türk. Augsburg | 0:1 | Kirchanschöring | |||||||||
Ratingen 04/19 | 3:4 | Mülheimer FC | |||||||||
Schonnebeck | 5:1 | SW Essen | |||||||||
VfB Homberg | 4:0 | TSV Meerbusch | |||||||||
KRC Harelbeke | 2:2 | KSV Oudenaarde | |||||||||
Olsa Brakel | 2:3 | Eendracht Aalst | |||||||||
FC Gullegem | 2:0 | Zelzate | |||||||||
SSV Eggenfelden | 0:2 | Neufraunhofen | |||||||||
FC Remscheid | 2:1 | Cronenberger SC | |||||||||
Wermelskirchen | 1:1 | SG Unterrath | |||||||||
H. Friesoythe | 1:2 | BW Papenburg | |||||||||
TV Dinklage | 1:1 | VfL Stenum | |||||||||
BV Garrel | 0:1 | TuS Esens | |||||||||
Vorw. Nordhorn | 1:1 | Vikt. Gesmold | |||||||||
SC Melle 03 | 0:0 | Wilhelmshaven | |||||||||
GW Mühlen | 1:1 | VfL Oythe | |||||||||
FC Lehrte | 0:3 | VfL Bückeburg | |||||||||
Halvestorf/H. | 4:2 | Nieders. Döhren | |||||||||
HSC Hannover | 3:0 | OSV Hannover | |||||||||
TuS Garbsen | 0:1 | VfR Evesen | |||||||||
SVG Göttingen | 2:1 | Landolfsh./Seu. | |||||||||
FT Braunschweig | 6:1 | Bleckenstedt | |||||||||
SV Lengede | 1:3 | MTV Gifhorn | |||||||||
VfL Wahrenholz | 2:2 | Göttingen 05 | |||||||||
SSV Kästorf | 3:1 | Lehndorfer TSV | |||||||||
SV Unterreich. | 0:1 | Quelle Fürth | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match